Ramsdata

logo.png

Gimmal Link​

Tnij koszty i popraw dostęp

Rozwiązania SAP® to potężne narzędzia do zarządzania operacjami biznesowymi i relacjami z klientami. Jednak przechowywanie treści w oprogramowaniu SAP® może okazać się niezwykle kosztowne. Dlaczego nie wykorzystać infrastruktury, którą już posiadasz, do przechowywania treści transakcyjnych?

Przechowuj zawartość oprogramowania SAP® w Microsoft SharePoint

Gimmal Link łączy zawartość w oprogramowaniu SAP® i SharePoint, bezproblemowo przenosząc zawartość utworzoną w rozwiązaniu SAP® do SharePoint i umożliwiając zawartości w SharePoint tworzenie transakcji, które łączą się bezpośrednio z rozwiązaniem SAP®. Ponieważ integracja jest niewidoczna dla użytkownika końcowego, jego doświadczenie się nie zmienia i nie jest wymagane żadne szkolenie.

Gimmal Link

Korzyści

Zwiększ dostęp do dokumentów, obniż koszty licencji dzięki integracji SharePoint-SAP®. Oszczędzaj na przechowywaniu danych dzięki Azure/Microsoft 365. Popraw wydajność SAP®, zmniejszając rozmiar HANA. Zwiększaj produktywność dzięki systemowi zarządzania zawartością ECM dla treści SAP® w SharePoint.

Popraw dostęp do dokumentów

Uzyskaj dostęp do zawartości transakcyjnej z programu SharePoint bez konieczności posiadania dodatkowej licencji na oprogramowanie SAP®.

Zmniejsz koszt posiadania

Wykorzystaj ekonomiczną pamięć masową Azure/Microsoft 365 firmy Microsoft do przechowywania dokumentów, aby uzyskać znaczne oszczędności w kosztach przechowywania.

Popraw wydajność oprogramowania SAP®

Zmniejsz rozmiar bazy danych HANA nawet o 40%, zwiększając dostępność treści za pośrednictwem wielu kanałów dostarczania.

Zwiększ wydajność miejsca pracy

Używaj SharePoint jako ECM dla nieustrukturyzowanej zawartości oprogramowania SAP® i łatwo wykorzystuj te dane w celu zwiększenia wydajności w całym cyfrowym miejscu pracy.

Łatwa integracja oprogramowania SAP® i Microsoft SharePoint

Udostępnianie treści

Uzyskaj dostęp do nieustrukturyzowanej zawartości oprogramowania SAP® w Microsoft SharePoint i Microsoft 365.

Tagowanie treści

Zastosuj znaczniki metadanych do treści wewnątrz technologii SAP® z poziomu interfejsu SharePoint.

Nieograniczony dostęp użytkowników

Wspieraj tylu użytkowników oprogramowania SAP®, ilu potrzebuje Twoja firma, bez dodatkowych opłat.

Dostęp do Microsoft 365 ADG

Zezwalaj na korzystanie z rozwiązania Microsoft 365 Advanced Data Governance z zawartością oprogramowania SAP®.

Zaawansowane wyszukiwanie

Popraw ułatwienia dostępu dzięki zaawansowanemu wyszukiwaniu dokumentów opartemu na metadanych za pośrednictwem programu SharePoint i platformy Microsoft 365.

Przechowywanie dokumentów

Automatycznie przechowuj dokumenty w odpowiednich bibliotekach dokumentów z metadanymi zarówno w oprogramowaniu SharePoint, jak i SAP®.