Najlepsze monitorowanie infrastruktury hybrydowej dzięki Checkmk 2.1

Checkmk dostarcza funkcje na każdą potrzebę

Checkmk jest kompleksowym rozwiązaniem do monitorowania aplikacji, serwerów i sieci. Ten obszerny zestaw funkcji został zaprojektowany we współpracy z naszymi klientami w ciągu wielu lat. Checkmk jest łatwy w nauce i obsłudze, ale wystarczająco wydajny dla najbardziej złożonych środowisk IT.

Monitorowanie całej hybrydowej infrastruktury IT i szybsze rozwiązywanie problemów

Skalowalne oprogramowanie do monitorowania serwerów dla administratorów i DevOps
Zapewnij najwyższą wydajność serwerów dla swojej infrastruktury dzięki najlepszemu monitorowaniu serwerów. Pożegnaj się z możliwymi do uniknięcia przestojami, późnymi nocami lub nagłymi wypadkami w weekendy.

 

checkmk_logo_neg_v2

chmk_dashboards

chmk_visualizations

chmk_monitoring

chmk_log_monitoring

chmk_availability

chmk_notifications

Szybciej rozwiązuj problemy

checkmk_logo_main

Z Checkmk, monitorowanie to dopiero początek. Nasza społeczność aktywnie dzieli się wiedzą na temat monitorowania i najlepszymi praktykami z różnych branż. Łączymy tę wiedzę z naszą kreatywnością, aby zbudować idealne rozwiązanie do monitorowania środowisk IT każdego rodzaju. Wierzymy w podejście best-of-breed – zawsze powinieneś wybrać odpowiednie narzędzie dla swoich potrzeb. Dlatego budujemy silne integracje, które pozwalają na wykorzystanie Checkmk do monitorowania wszystkiego, co zasila Twój biznes.

Checkmk to najlepszy sposób na monitorowanie złożonej i hybrydowej infrastruktury IT.

ramsdatalogo

Jesteśmy polską firmą informatyczną z siedzibą w Warszawie, należącą do kategorii „Value Added Reseller” (VAR). Naszym priorytetem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań i usług na bazie produktów renomowanych producentów branży informatycznej i telekomunikacyjnej. Zajmujemy się dystrybucją produktów marki OPSWAT zapewniając naszym klientom pomoc oraz wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego. Wszystkie dane znajdzie Państwo w stopce poniżej.