Ramsdata

Webinar Novicom – Budujemy efektywną cyberochronę cz.5 | Zapraszamy 13.07.2021r.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na 5 część cyklu webinarów Novicom “Budujemy efektywną cyberochronę” organizowaną przez naszego partnera biznesowego producenta Novicom. Nadchodzące spotkanie będzie dotyczyć zaawansowanych polityk sieciowych i mikrosegmentacji – zapobiegania rozprzestrzenianiu się ransomware. Webinar jest bezpłatny i odbędzie się 13 lipca 2021 od godz. 10:00 do 11:00.

Ostatnie spotkania stanowiły możliwość zapoznania się z produktami Novicom poprzez praktyczne demonstracje oraz ich skuteczne zastosowanie w przyszłościowym trendzie współdzielonego nadzoru bezpieczeństwa w postaci SOC (Security Operation Center). Przedstawiono Państwu korzyści operacyjne oraz z zakresu bezpieczeństwa, a zwłaszcza ekonomiczne zalety tego podejścia.

Nadchodzący webinar poświęcony jest tematowi zapobiegania rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania ransomware. W zgodzie z podejściem Novicomu na tym nie kończy się wprowadzanie porządku i widoczności w sieci. Zastosowanie rozwiązań Novicom umożliwia wdrożenie wysoce wydajnych zaawansowanych polityk sieciowych, w tym mikrosegmentacji. Podczas ostatniego spotkania przed wakacjami poznają Państwo dyrektora technicznego Novicomu – inż. Petra Linke, który w swojej prezentacji posłuży się wieloma praktycznymi use-casami, wspomnianymi w poniższym programie.

PROGRAM WEBINARU:

Zastosowanie produktów Novicom w tworzeniu efektywnego oraz ekonomicznego cyberbezpieczeństwa i rozwiązaniach w zakresie aktywnego SOC
Podsumowanie zalet zintegrowanego rozwiązania do monitorowania i zarządzania usługami sieciowymi – rozwiązanie ADDNET: DDI/NAC
NAC i podstawowe usługi sieciowe
Zaawansowane zasady sieciowe – DACL i mikrosegmentacja
Praktyczne przykłady konfiguracji i zarządzania zaawansowanymi politykami sieciowymi
Dzielenie się doświadczeniem we wdrażaniu zaawansowanych polityk sieciowych i mikrosegmentacji w różnych technologiach wiodących producentów
Dyskusja oraz pytania od uczestników

Webinar jest bezpłatny.
Ruszamy we wtorek 13 lipca 2021 r. w godz. 10:00 – 11:00
Język spotkania: polski i angielski.

W ramach webinaru uczestnicy zapoznają się z podejściem Novicomu do tworzenia bezpiecznych rozwiązań sieciowych oraz kluczowych komponentów ADDNETu, istotnych dla zastosowania zaawansowanych polityk sieciowych i mikrosegmentacji. ADDNET to nie tylko rozwiązanie do zarządzania usługami sieciowymi i narzędzie do reakcji operatora SOC na cyber incydent, a stanowi także rozwiązanie do zapobiegania rozprzestrzeniania się złośliwego oprogramowania w sieci.

Novicom dąży do stopniowego poszerzania swojego portfolio produktów, aby był w stanie w stanie spełnić swoją wizję Aktywnego SOC (Security Operation Center). Kluczowymi produktami Novicomu są ADDNET, BVS i ELISA. Novicom ADDNET do efektywnego zarządzania usługami sieciowymi i kontrolą dostępu do sieci, wraz z rozwiązaniem Novicom BVS do wizualizacji zasobów sieciowych, w tym ich wpływu na usługi biznesowe, oraz narzędziem Novicom ELISA do gromadzenia i oceny zdarzeń cyberbezpieczeństwa tworzą unikalne portfolio, które przygotowuje klientów do szybkiego i bezproblemowego połączenia z usługą SOC.W ramach webinaru uczestnicy zapoznają się z podejściem Novicomu do tworzenia bezpiecznych rozwiązań sieciowych oraz kluczowych komponentów ADDNETu, istotnych dla zastosowania zaawansowanych polityk sieciowych i mikrosegmentacji. ADDNET to nie tylko rozwiązanie do zarządzania usługami sieciowymi i narzędzie do reakcji operatora SOC na cyber incydent, a stanowi także rozwiązanie do zapobiegania rozprzestrzeniania się złośliwego oprogramowania w sieci.

Share :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email