Ramsdata

Novicom ELISA – nowości 2022 | Zapraszamy 22 lutego w godz. 10:00 – 11:00

Zapraszamy na webinar Novicom ELISA Security Manager

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy na część 2. cyklu webinarów Novicom, gdzie omówiony zostanie produkt Novicom ELISA Security Manager wraz z jego najnowszymi funkcjonalnościami, gdzie skupimy się na zbieraniu, przechowywaniu i zaawansowanej ocenie logów.

Nasze spotkanie będzie okazją do zdobycia cennych informacji o narzędziu Novicom ELISA Security Manager, które pomaga organizacjom zapewnić kompleksowe gromadzenie logów, ich niezawodne korelowanie i skuteczną ocenę zdarzeń cyberbezpieczeństwa. Funkcje te można wykorzystać nie tylko do bezpośredniego zarządzania bezpieczeństwem w organizacji, ale także np. do tworzenia i zarządzania bezpieczeństwem z wykorzystaniem zewnętrznego nadzoru bezpieczeństwa w oparciu o zasadę aktywnego SOC (Security Operations Center).

Program webinaru:

  • Przedstawienie Novicom s.r.o oraz ekonomicznej i efektywnej koncepcji Active SOC
  • Wprowadzenie do produktu Novicom ELISA
  • Praktyczne przypadki zastosowania Novicom ELISA
  • Nowości w Novicom ELISA
  • Live Demo Novicom ELISA
  • Podsumowanie zalet rozwiązania Novicom ELISA
  • oraz koncepcji aktywnego SOC
  • Dyskusja oraz pytania od uczestników

Webinar jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Zapraszamy na spotkanie 22 lutego 2022 r. w godz. 10:00 – 11:00. Język spotkania: polski.

Już wkrótce informacje o nadchodzących webinarach Novicom o produkcie Novicom BVS – Business Visibility Suite. Obserwuj naszą stronę, aby pozostać na bieżąco.

W ramach webinaru zapoznamy uczestników z zaletami rozwiązania Novicom w budowaniu aktywnego cyberbezpieczeństwa, które wspiera koncepcję tzw. Aktywnego SOC (Security Operations Center). Zaprezentujemy, w jaki sposób osiągnąć ten model i utrzymać wysoki poziom stałej cyberochrony. W szczegółach przedstawimy rozwiązanie Novicom ELISA Security Manager, które zapewnia specjalistom ds. bezpieczeństwa oraz zewnętrznym dostawcom zabezpieczeń tak niezbędną obecnie standaryzację gromadzenia i korelowania logów, oraz analizę zdarzeń cyberbezpieczeństwa wraz z nowościami 2022.

Novicom ELISA stanowi istotną część strategii Aktywnego SOC (Security Operations Center), którą Novicom wraz ze swoimi partnerami SOC stara się promować na rynku. Novicom ELISA do gromadzenia i oceny zdarzeń cyberbezpieczeństwa, wraz z Novicom ADDNET do efektywnego zarządzania usługami sieciowymi i kontrolą dostępu do sieci oraz rozwiązaniem Novicom BVS do wizualizacji zasobów sieciowych, w tym ich wpływu na usługi biznesowe tworzą unikalne portfolio, które przygotowuje klientów do szybkiego i bezproblemowego połączenia z usługą SOC.

Przegapiłeś nasze poprzednie webinary? Obejrzyj nagranie seminariów internetowych na YouTube Novicom »

Missed our previous webinars? Watch  the webinar recordings on Novicom YouTube »

Share :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email