Ramsdata

VERTIV

Instalacja odpowiedniego sprzętu może mieć kolosalne znaczenie dla Twojej firmy. Zapoznaj się z naszym rozbudowanym portfolio systemów zasilania, klimatyzacji precyzyjnej i zarządzania infrastrukturą. Oferujemy odpowiednio skonfigurowane pod kątem rozwiązywania problemów technologie z zakresu infrastruktury o znaczeniu krytycznym, urządzenia i oprogramowanie do szybkiego wdrożenia, a także zindywidualizowane rozwiązania spełniające specyficzne wymagania i potrzeby Twojego biznesu.

oferta

Zasilanie krytyczne

Nieplanowane przerwy w pracy wpływają na każdy aspekt Twojej działalności. Dlatego oferujemy niezawodne i skuteczne produkty, które współpracują ze sobą w celu zabezpieczenia sieci o znaczeniu krytycznym.

Klimatyzacja precyzyjna

Skorzystaj z wydajnych oraz niezawodnych rozwiązań z zakresu klimatyzacji precyzyjnej do zarządzania ciepłem i regulacji wilgotności, przystosowanych do wielkości, lokalizacji oraz celów Twojej firmy.

Szafy rack i obudowy

Wspieraj systemy IT o znaczeniu krytycznym dzięki szybkim we wdrożeniu, opłacalnym i elastycznym obudowom dopasowanym do potrzeb Twojej firmy.

Monitoring i zarządzanie

Systemy monitorowania infrastruktury, inteligentnego sterowania i scentralizowanego zarządzania Vertiv współpracują razem i podnoszą dostępność, wykorzystanie i wydajność sprzętu.

Usługi

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia inżynierskiego, zarządzania projektem, monitorowania zużycia energii, czy innych usług, Vertiv oferuje szeroki zakres programów i usług wspierających potrzeby infrastruktury krytycznej.