O firmie

Jesteśmy polską firmą informatyczną z siedzibą w Warszawie, należącą do kategorii „Value Added Reseller” (VAR). Bezpieczeństwo IT w Twojej firmie jest dla nas priorytetem. Realizujemy to poprzez dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań i usług na bazie produktów renomowanych producentów (OPSWAT, NOVICOM, F5, PALO ALTO) branży informatycznej i telekomunikacyjnej. Oferujemy innowacyjne systemy bezpieczeństwa i komunikacji oraz systemy przetwarzania danych i oprogramowanie. Z tych systemów tworzymy unikalne naczynia połączone. Ponadto zapewniamy wsparcie techniczne i serwisowe dla systemów przez nas oferowanych. Takie podejście i umiejętności dają nam przewagę oraz pozwalają z powodzeniem konkurować na rynku.

Naszą misją jest oferowanie elastycznych usług zorientowanych na klienta, tak aby im pomóc osiągać cele biznesowe. Nasze działania są dostosowane do specyficznych potrzeb. Zapewniamy doradztwo strategiczne w celu obniżenia całkowitego kosztu posiadania dla inicjatyw i operacji informatycznych rekomendując rozwiązania techniczne i biznesowe gwarantujące szybki zwrot z inwestycji (ROI) z zachowaniem najwyższej i sprawdzonej jakości proponowanych produktów. Rams Data jest preferowanym dostawcą modułów sprzętowych oraz oprogramowania dla firm i organizacji poszukujących bardziej efektywnego i oszczędnego podejścia.

Dzięki wizji i obranym kierunkom rozwoju firmy opracowanym przez zarząd na rzecz wzrostu i sukcesu, staramy się sprostać wyzwaniom jakie stawia przed nami świat w obszarze informatyki i telekomunikacji . Podejmujemy się trudnych i skomplikowanych zadań, często wymagających wielu poświęceń, wysiłku i godzin pracy w celu osiągnięcia efektów na najwyższym możliwym poziomie.

Blog

International Business Times

Adam Winn z Opswat w artykule: Cyberattacks against hospitals could kill patients or trigger terrorist attacks opublikowanym przez International Business....

Nasze liczby

0 +
partnerzy
0 +
oprogramowanie w ofercie
0 +
producenci