Adobe

Przyspieszanie innowacyjności

Poznaj Adobe Sensei — usługę wywiadu umożliwiającą dopracowanie materiałów pod kątem złożonych wymagań.

Doświadcz Adobe

Technologia zmienia nasze życie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Przesuwamy palcem po ekranie, żeby coś zjeść, dotykamy, żeby gdzieś pojechać i klikamy, żeby się ubrać. Zakładamy gogle, żeby oglądać odległe światy, możemy tworzyć dzieła sztuki jednym palcem i ożywiać wspoimnienia za pomocą filmów. Firma Adobe jest wszędzie — nie brakuje nas w miejscach, których możesz się nie spodziewać.

Wzbudzanie kreatywnych postaw u młodzieży.

W jaki sposób wspieramy edukację na całym świecie? Poprzez program Creativity Scholarships, gdzie następne pokolenie artystów cieszy się uznaniem i napędza kariery przyszłych twórców. Poprzez programy obejmujące naukę kodowania dla młodzieży, która jest zbyt nielicznie reprezentowana. A także pomagając zdolnym, zmotywowanym osobom dorosłym, które pracują w innych branżach, wejść do świata technologii.

Większa różnorodność i możliwości.

Podejmujemy działania, aby firma Adobe była jeszcze lepszym miejscem pracy.

Co to jest Creative Cloud?

Oferta Creative Cloud zawiera najlepsze na świecie aplikacje i usługi do pracy z grafiką, fotografią, wideo i stronami internetowymi. Dzięki wbudowanym samouczkom i szablonom pierwsze kroki są wyjątkowo łatwe. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni użytkownicy otrzymują wszystko, co jest potrzebne do działania, kiedy nadejdzie inspiracja.

Najlepsze pomysły na praktycznie każdym ekranie

Zarówno początkujący twórcy korzystający z serwisu YouTube, jak i doświadczeni filmowcy z Hollywood mogą dzięki narzędziom firmy Adobe do przetwarzania wideo oraz dźwięku osiągnąć wyższą jakość podczas pracy nad filmem, programem telewizyjnym czy wideo na stronę internetową. Materiały można montować na telefonie lub komputerze. Programy pozwalają dodawać grafikę, efekty specjalne i profesjonalne udźwiękowienie. Animować można praktycznie wszystko. Dzięki integracji można łatwo pracować na różnych aplikacjach i urządzeniach.

Od pustego ekranu do efektownego projektu

Usługa Creative Cloud zawiera narzędzia ułatwiające realizację pomysłów graficznych — aplikacje do tworzenia kompozycji obrazów, obróbki zdjęć, projektowania witryn, malowania w domenie cyfrowej, pracy z grafiką 3D, a nawet tworzenia rzeczywistości wirtualnej. Umożliwia tworzenie logo, plakatów, reklam, opakowań i innych materiałów. Pozwala malować, rysować i szkicować przy użyciu pędzli cyfrowych, które działają tak samo jak rzeczywiste. A dzięki zintegrowanym aplikacjom mobilnym praca twórcza może odbywać się gdziekolwiek.

Niesamowite zdjęcia. Niesamowicie prosto.

Twórz niesamowite zdjęcia, korzystając z najlepszych narzędzi fotograficznych na świecie. Usługa fotograficzna Lightroom ułatwia porządkowanie, edytowanie, przechowywanie i udostępnianie zdjęć w pełnej rozdzielczości — niezależnie od tego, gdzie przebywasz. Dzięki programowi Photoshop obrazy zmienią się we wszystko, co sobie wyobrazisz.

Doskonała użyteczność

Przekształć najciekawsze pomysły w piękne, użyteczne materiały za pomocą naszej rodziny produktów do tworzenia stron internetowych i interfejsów. Buduj nowoczesne, aktywne strony internetowe, pisząc kod lub używając innych opcji. Oprogramowanie ułatwia projektowanie i tworzenie prototypów witryn, aplikacji mobilnych oraz materiałów następnej generacji — na przykład do urządzeń sterowanych głosem czy noszonych na ciele.

Więcej zalet członkostwa

Członkostwo Creative Cloud obejmuje bezpłatne usługi zapewniające dostęp do inspiracji, pomagające w pracy twórczej i ułatwiające udostępnianie materiałów. Zaawansowana technologia Adobe Sensei ułatwia dobranie czcionki, obrazu czy szablonu. Można też przygotować indywidualne portfolio online, aby prezentować swoje prace w największej społeczności twórców na świecie.

Rams Data SP Z O.O.

tel./faks +48 22 671 24 89
tel. Kom +48 607 87 17 66
UL. SĘCZKOWA 27E
03-986 WARSZAWA
kontakt@ramsdata.com.pl

Contact (English)

UL. SĘCZKOWA 27E
03-986 WARSZAWA
tel./faks +48 22 671 24 89
tel. Kom +48 607 87 17 66
kontakt@ramsdata.com.pl