hand-keyboard-secured-34203
connection

RAMSDATA

Jesteśmy polską firmą informatyczną z siedzibą w Warszawie, należącą do kategorii „Value Added Reseller” (VAR). Priorytetem firmy jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań i usług na bazie produktów renomowanych producentów branży informatycznej i telekomunikacyjnej. Oferujemy innowacyjne systemy bezpieczeństwa i komunikacji oraz systemy przetwarzania danych i oprogramowanie. Z tych systemów tworzymy unikalne naczynia połączone. Ponadto zapewniamy wsparcie techniczne i serwisowe dla systemów przez nas oferowanych. Takie podejście i umiejętności dają nam przewagę oraz pozwalają z powodzeniem konkurować na rynku.

Naszą misją jest oferowanie elastycznych usług zorientowanych na klienta, tak aby im pomóc osiągać cele biznesowe. Nasze działania są dostosowane do specyficznych potrzeb. Zapewniamy doradztwo strategiczne w celu obniżenia całkowitego kosztu posiadania dla inicjatyw i operacji informatycznych rekomendując rozwiązania techniczne i biznesowe gwarantujące szybki zwrot z inwestycji (ROI) z zachowaniem najwyższej i sprawdzonej jakości proponowanych produktów. Rams Data jest preferowanym dostawcą modułów sprzętowych oraz oprogramowania dla firm i organizacji poszukujących bardziej efektywnego i oszczędnego podejścia.

Dzięki wizji i obranym kierunkom rozwoju firmy opracowanym przez zarząd na rzecz wzrostu i sukcesu, staramy się sprostać wyzwaniom jakie stawia przed nami świat w obszarze informatyki i telekomunikacji . Podejmujemy się trudnych i skomplikowanych zadań, często wymagających wielu poświęceń, wysiłku i godzin pracy w celu osiągnięcia efektów na najwyższym możliwym poziomie.

Drogi kliencie zgłoś do nas swoje problemy a my pomożemy Ci je rozwiązać!
Zarząd firmy Rams Data Sp z o.o.

ZAKRES DZIAŁANIA

Rams Data specjalizuje się w dostawach, implementacji i integracji systemów informatycznych oraz telekomunikacyjnych. Wykonujemy wdrożenia między innymi w obszarze ochrony środowiska informatycznego, komunikacji głosowej, zarządzania, przetwarzania danych.

Firma oferuje szeroką wiedzę i usługi w zakresie informatyzacji w sześciu kluczowych branżach:

Rynek medyczny

Handel i usługi

Edukacja

Administracja publiczna

Przemysł

Finanse ubezpieczenia

Rams Data rozwija swoją działalność a portfolio produktowe jest nieustannie poszerzane. Jesteśmy idealnym partnerem, jeśli wziąć pod uwagę następujące rodziny produktów:

 • Przełączniki sieciowe i routery
 • Sieci bezprzewodowe.
 • Szyfratory L2 L3 L4, Next Generation VPN
 • Next Generation Firewall
 • Ochrona aplikacji web’owych
 • Ochrona baz danych
 • Ochrona plików
 • Antywirus / Antyspam
 • Zapobieganie wyciekom danych
 • Systemy bezprzewodowej komunikacji głosowej w technologii DECT/IP DECT
 • Oprogramowanie